AMC100-FAK30
AMC100-FAK30
● Suunniteltu erityisesti palvelinkeskuksen virransyötön hallintaan
● A plus B kaksivaihtovirtalähtöpiiri, yhteensä 30 haaraa
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
● 2.-31harmoninen
Lähetä kysely
  • Kuvaus
    Tiedot
    Ominaista
    1) Viestintä:RS485/Modbus-Rtu
    2) Monipiiri:30 yksivaiheista tai 10 kolmivaiheista
    3) Arvioitu U ja I:U:AC 220V/380V I:5A
    Toiminto
    ·30 kytkentätila
    ·1 RS485-tietoliikenne
    product-518-519
    Asennus
    DIN 35mm
    Mitat (P*L*K):
    product-616-616
    Ulkonäkö
    Johdotus
    image014
    image015
    image017
    Parametri
    Jakelujärjestelmä
    AC
    Väylän jännite
    Nimellisjännite
    220V
    Mittausalue
    ±20 prosenttia
    Ylikuormitus
    Hetkellinen jännite 2 kertaa/s
    Nykyinen tulopiiri
    Arvioitu
    50mA
    Alue
    0.125-60mA
    Ylikuormitus
    Jatkuva 1,2 kertaa, hetkellinen 10 kertaa/s
    Ympäristö
    korkeus
    Vähemmän tai yhtä suuri kuin 2500 m
    Lämpötila
    Työ: -15 astetta -55 astetta Varastointi: -25 astetta -70 astetta
    Kosteus
    Suhteellinen kosteus Vähemmän tai yhtä suuri kuin 93 prosenttia
    Taajuus
    AC45-65Hz
    Mitata
    Pistorasia
    Jännite/virta/pätöteho/pätöenergiataso 0.5, loisteho/loisenergiataso 1
    Eristysvastus
    Eristysvastus kaikkien liittimien ja vaipan johtavien osien välillä on vähintään 100 MΩ